Nietypowy gość sklepu zoologicznego

Nie tylko miłośnicy zwierząt lubią odwiedzać sklepy zoologiczne. W takich miejscach uwielbiają przebywać także same czworonogi. W angielskim mieście Boston rudy mruczek o imieniu Graham codziennie przychodzi do sklepu sieci Pets at Home i przechadza się alejkami przyglądając się zabawkom, rybkom i gryzoniom.

Graham podobnie jak niektórzy ludzie  bardzo lubi buszować po sklepach Graham podobnie jak niektórzy ludzie bardzo lubi buszować po sklepach Źródło: You Tube

Sympatyczny kot często pojawia się przed drzwiami sklepu jeszcze przed jego otwarciem. Dzięki temu, gdy pracownicy Pets at Home otwierają je o dziewiątej rano, jest często pierwszym klientem i może zająć najlepsze miejsce do podziwiania rybek pływających w akwarium lub gryzoni w klatkach. Oczywiście Graham próbuje czasami je złapać, ale potencjalne ofiary znajdują się za grubą szybą. Kot upodobał sobie szczególnie rybki w kolorze złotym. Ponadto uwielbia bawić się niektórymi zabawkami dla mruczków. Często siada także przy kasie i obserwuje klientów płacących za zakupione towary.

Jego obecność w sklepie nie przeszkadza pracownikom, ani kierownictwu, tym bardziej, że dzięki Grahamowi sklep stał się sławny i zaczęło go odwiedzać dużo więcej klientów. Z kolei mruczek stał się maskotką i znakiem rozpoznawczym marki Pets at Home w Bostonie. Wielu klientów zadaje pracownikom sklepu pytania o kota, a dzieciaki wprost za nim przepadają i mogą godzinami bawić się z Grahamem.

Nic dziwnego, że niedawno mruczek otrzymał prestiżowy tytuł „Klienta Roku”. Wręczeniu wyróżnienia towarzyszyła uroczysta ceremonia. Graham otrzymał w nagrodę nową kocią obrożę z wygrawerowanym imieniem oraz dyplom. Sieć sklepów Pets at Home namawia opiekuna kota do ujawnienia się, aby jego także uhonorować i przekazać opiekunowi mruczka specjalną kartę klienta uprawniającą do zakupu oferowanych produktów na specjalnych warunkach.

Pets at Home to sieć sklepów założona w 1991 roku przez Anthony'ego Prestona. Siedziba zarządu znajduje się w miejscowości Handforth w hrabstwie Cheshire, a główny magazyn w Stoke. Obecnie na terenie całej Wielkiej Brytanii w skład sieci wchodzi około trzystu sklepów. Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej dostępnej pod adresem http://www.petsathome.com/

 

Źródło: DailyMail.co.uk