Niesmowity dogtrekking po Himalajach

Spakować kilka rzeczy do plecaka, stanąć przy drodze i unieść kciuk do góry? To nic! Ta szalona trójka udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych. Przemek Bucharowski, Agata Włodarczyk i suczka Diuna wybrali się na dogtrekking w najwyższe góry świata. Przeszli pięćset kilometrowe pasmo Himalajów Garhwalu i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Wataha, bo tak dowcipie nazwali swoje odważne trio, została nominowana właśnie do konkursu "National Geographic Traveler" w kategorii "Podróż roku". Gorąco zachęcamy do głosowania!

 

Źródło: wataha/Facebook

Redakcja miesięcznika "National Geographic Traveler" ogłosiła nominowanych w 8. edycji konkursu TRAVELERY. "Podróżnicze Oscary" zostaną, jak co roku, wręczone w sześciu różnych kategoriach. Nowością w tym roku jest głosowanie na Podróż roku, które odbędzie się poprzez aplikację na Facebooku.
 
Wśród nominowanych do tego tytułu znalazła się niezwykła para, a właściwie "trio" - Przemek Bucharowski, Agata Włodarczyk i suczka Diuna. Ich niesamowity trekking po Himalajach Gahrwalu w Indiach uznawany był początkowo za szalony pomysł, ale wszystko udało się i cała trójka wróciła bogata o nowe doświadczenia do domów.

Suczka rasy wilczak czechosłowacki przewróciła cała podróż do góry nogami. W Himalajach Garhwalu, w cieniu siedmiotysięcznych szczytów cała trójka spędziła aż 55 dni, przechodząc 500 km i pokonując ponad 60 km przewyższenia. Było ciekawie, momentami dramatycznie, ale opłacało się! Czasami warto zdać się na wilczy instynkt.

Zwycięzców w kategorii Podróż roku wybierają miłośnicy przygód poprzez aplikację na Facebooku. Osoby, które oddadzą głos w konkursie, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnera konkursu AXA Polska i sponsorów. Głosowanie trwa do 22 kwietnia bieżącego roku. Szczegóły można znaleźć na profilu: www.facebook.com/ngtraveler oraz na blogu www.3wilki.pl.

Gorąco wspieramy całą trójkę i zachęcamy do głosowania!