Najpopularniejsze zwierzęta w sieci

Przyjmuje się, że jedna czwarta kotów i psów ma swoją stronę na jednym z portali społecznościowych. Które zwierzaki są aktualnie na topie ? Sprawdźcie sami.

Jak powszechnie wiadomo, najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, a co robi się, jeśli najlepszy przyjaciel może znaleźć się poza mediami społecznościowymi? Oczywiście zakłada mu się konto na Twitterze.

Jak pokazują statystyki, prawie jedna czwarta kotów i psów posiada obecnie swoją własną stronę. Ankieta przeprowadzona wśród 2 tysięcy właścicieli zwierząt pokazała, że 13 % kotów ma swoje konto na Facebooku i 9 % posiada stronę na Twitterze. 2 % psów prowadzi nawet bloga.

Które zwierzęta jest obecnie modnie obserwować w internecie ? Które koty i psy są obecnie na topie w wirtualnym świecie ?

Źródło: https://www.facebook.com/Boo
Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się
 
Zdjęcie 1/4
Boo

Boo to uroczy szpic miniaturowy, czy też pomeranian, który znany jest ze swojego krótkiego ostrzyżenia i podobieństwa do małego misia. Jak powiedziała Khloe Kardashian „Boo jest najsłodszym pieskiem na świecie”, co po części wyjaśnia dlaczego jest on taką gwiazdą, modelem w świecie mody. Został nawet ogłoszony oficjalnym rzecznikiem linii lotniczych Virgin America. Popularność Boo wzrosła w niesamowitym tempie, gdy Ke$ha napisała na Twitterze, że został jej nowym chłopakiem. Biedny Boo musi czuć się pod psem z taką popularnością.