Najpierw Grumpy Cat, a teraz?

Poznajcie Banye - zdziwionego kota. Nowy futrzak dołączył do internetowych rankingów miłośników kotów, a to za sprawą jego zdziwionej minie.

Poznajcie zdziwionego kota! Poznajcie zdziwionego kota! Źródło: DailyMail.co.uk

Banye, 11 letni krótkowłosy brytyjczyk z Chin, podąża już śladami internetowej popularności Grumpy Cata i Angry Cata ze swoim przydomkiem Surprised Cat (z ang. zdziwiony kot). Zawdzięcza to swoim dużym i szerokim oczom i czarnej kropce znajdującej się akurat pod pyszczkiem, no i oczywiście właścicielowi pochodzącemu z Szangchaju, który fotki kota umieścił na popularnym w Chinach serwisie Duitang. 

Przypomnijmy, że w tym miesiącu kolejne internetowe zachwyty spotkały Garfiego, persa, który swą popularność zawdzięcza z kolei bardzo groźnej minie. Zdjęcia Garfiego zostały po raz pierwszy umieszczone na portalu Flickr i do tej pory mają ponad 52 tys wyświetleń.

Koci celebryci stają się coraz bardziej popularni w internecie z powodu Grumpy Cata, który to wszystko zaczął. Grumpy Cat jest niekwestionowanym królem kociego internetu z prawie 7 milionami polubień na portalu społecznościowym Facebook.