Najlepsze psie akcesoria dla małego psa

Małe psy, poza tym, że są małe, mało jedzą i wcale nie są mało wymagające, a często są wręcz rozpieszczane przez swoich właścicieli. I wiecie co - wcale im się nie dziwię! Na rynku dostępnych jest tyle produktów dla psów ras małych, że sama miałam ogromny problem, żeby wybrać te najlepsze! Nie bądźcie jednak zdziwieni - artykuły te nie muszą być małe i zwykłe. Część z nich to prawdziwe perełki!  

Źródło: Facebook

Legowiska
Mały pies to małe posłanie. A małe bardzo często oznacza śliczne, cukierkowe - takie, że sama miałabym ochotę się w nie wtulić, ale niekoniecznie bym się w nie zmieściła. Legowiska dla małych psów są często okrągłe, z dużym brzegiem, ale występują także jako... domki. Zobaczcie sami!

Źródło: Butik
 
Posłanie San Marino firmy Chloe's House to taki cukiereczek wśród posłań Butiku . Wykonane z wysokiej jakości tkaniny, miękkie, przytulne i łatwe do utrzymania. Posłanie dostępne jest w trzech rozmiarach.Willa dla psa Happy House.  Niech nie zaskoczy Was to, że dla psa możecie kupić domek. Sami przekonaliśmy się na bardzo nieśmiałej suczce JRT Mimi, że domek jest dla niej po prostu idealny. Dla psów, które potrzebują własnej, odizolowanej przestrzeni domek sprawdza się świetnie w dzień jak i w nocy. Po rozłożeniu domku nasza mała Mimi nie chciała z niego wychodzić, spoglądając na domowników przez okienko. Rozkosznie!

Akcesoria spacerowe 
Małe psy potrzebują małych obroży. Mała obroża nie musi być jednak nudna, dlatego też istnieje wiele wzorów zaczynając od obroży taśmowych po te wysadzane kryształkami Swarovskiego! To samo dotyczy smyczy dla małego psa. Zobaczcie jakie produkty możecie znaleźć w sklepie z pazurem.pl
Obroża HappyHouse to produkt dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, wykonana jest z wysokiej jakości skóry. Dodatkowo, umieszczone są na niej zawieszki, które na pewno cudownie wyglądać będą na krótkowłosym psie. 

Smycz Flexi znają chyba wszyscy. Używana z głową, rozważnie i nie łączona z kolczatką jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla małych psów. Łatwe wyciąganie smyczy, różne wersje kolorystyczne i warianty dostosowane do wagi psa sprawiają, że jest to jeden z najczęściej kupowanych akcesoriów dla psa. Po prostu bestseller! 

Akcesoria dla właściciela 
Zaskoczeni? W wydatkach na psa nie zapomnijcie o sobie! O dziwo takich akcesoriów jest dużo i stety (albo niestety) dedykowane są one głównie kobietom. Jeśli więc planujecie kupić swojemu maluchowi piękną obrożę - kupcie też prezent także sobie!


Skórzana bransoletka HappyHouse dostępna w trzech wariantach kolorystycznych, wykonana jest z wysokiej jakości skóry naturalnej. Idealnie komponuje się z obrożą tej samej firmy, którą założyć może Twój pies. Możliwość regulacji długości bransoletki sprawia, że pasować będzie każdej psiej mamie. 

 

z pazurem butik zpazurem.pl z pazurem
z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem
z pazurem