Najlepsze prezenty dla kota na Dzień Kota

Mruczący przyjaciele 17 lutego mają swoje święto - Dzień Kota. To idealna okazja, żeby kupić prezent swojemu ulubieńcowi. Polscy producenci prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych, trwałych i funkcjonalnych akcesoriów dla kotów. Wybraliśmy 7 najciekawszych. Są naprawdę wyjątkowe!


Drapak dla kota House of Cats

Źródło:
 
Ta kocia rezydencja to jednocześnie drapak i kryjówka. Domek wykonany jest z tektury falistej, połączonej bezpiecznym klejem bez formaldehydu. Ozdabiająca go grafika została zabezpieczona folią. Nowoczesny kształt sprawia, że ten domek może być ozdobą wnętrza!
Znajdziesz go w sklepie House of Cats:

https://www.houseofcats.pl/sklep/drapak-dla-kotow-cat-triangle/


Domek dla kota

Źródło:
Kocia kamieniczka może pełnić również funkcję transportera. Jest ekologiczna, składana i można w niej zamontować drzwiczki na czas transportu. Sprawdzi się dla zwierząt do 5 kg.

Zabawki - wędki dla kota z rybkami
Źródło:
Kocia "wyprawa na ryby" z tą zabawką dostarczy nie tylko frajdy, ale poprawi kondycję Twojego pupila. Rybki wykonane szydełkiem zaopatrzone są w dzwoneczki.

Identyfikator-adresówka dla kota
Źródło:
Taki designerski breloczek może ozdobić obróżkę stylowej kotki, która lubi być glamour. Imię malowane jest ręcznie, a dane kontaktowe wygrawerowane subtelnie na rewersie. W zestawie otrzymasz dwie niepowtarzalne zawieszki.


Hamak podwieszany dla kota

Źródło:
Na takim hamaku kota czeka relaks i to niezależnie od pogody. Przypięty do nóg krzesła wytrzyma słodki ciężar nawet dużego i sporo ważącego kota.


Miska-rybka dla kota

Źródło:
Stojaczek na miskę jest wykonywany na indywidualne zamówienie - można na nim wygrawerować imię kota i wybrać kolor drewna. Drewniana rybka ustabilizowana jest podkładkami antypoślizgowymi. Dodatkiem może być miseczka metalowa lub ceramiczna.


Domek-legowisko-zabawka

Źródło:
Koci domek połączony jest z drapakiem, kryjówką i komfortowym legowiskiem. Można go postawić lub podwiesić, dzięki umieszczonym z tyłu uchwytom. Jest sztywny, więc będzie trzymać formę.