Musisz mieć ten kaganiec

Firma OPPO wypuściła na rynek w fantazyjnych kolorach kagańce. Jednak to nie ich kolor przyciąga uwagę, ale ich wygląd, bo kaganiec ma kształt kaczego dziobu.

Hit tego roku! Kagańce w kształcoe kaczego dziobu. Hit tego roku! Kagańce w kształcoe kaczego dziobu. Źródło: www.t-oppo.jp

Na rynku mamy dostępnych wiele rodzajów kagańców, które wykonane są z różnych materiałów. Mamy kagańce metalowe, plastikowe, skórzane i materiałowe. Kagańce Quack wykonane są z miłego w dotyku dla psów i ludzi slikonu oraz bawełny, przez co są lekkie i nie uwierają psa we wrażliwy pyszczek.

Źródło: www.t-oppo.jp

Kagańce te uniemożliwiają psu szczekanie i gryzienie, ale nie można ich stosować podczas spacerów ponieważ utrudniają psu dyszenie za pomocą, którego reguluje on temperaturę swojego ciała. Taki kaganiec możemy zakładać psu podczas wizyt u weterynarza, zabiegów pielęgnacyjnych lub zdrowotnych. Kagańce dostępne są w trzech rozmiarach S, M, L* i trzech kolorach: różowym, żółtym i brązowym.

 


Źródło: www.t-oppo.jp
Rozmiar S: obwód kufy ok. 11 cm, obwód głowy z regulowanym paskiem 13-27 cm; przeznaczony dla pudla toy i chihuahua.

Rozmiar M: obwód kufy ok. 14,5 cm, obwód głowy z regulowanym paskiem 13-33 cm; nadaje się dla jamnika lub pinczera miniaturowego.

Rozmiar L: obwód kufy ok. 15 cm, obwód głowy z regulowanym paskiem 13-37 cm; może pasować dla border collie i Jack Russell Terriera.

Uwaga! Kagańce Quack możesz kupić w naszym butiku.

 

 

*Rasy podane przy rozmiarach należy traktować tylko jako wytyczne.