Modny berliński kot

Pochodzący z Berlina Max to obecnie jeden z najpopularniejszych internetowych kotów, którego eleganckie fotki w muszkach biją rekordy popularności w znanych serwisach społecznościowych. Ośmioletni dachowiec pojawił się na Instagramie dopiero w zeszłym roku, ale dzięki charakterystycznym zdjęciom zyskał miano jednego z najmodniejszych i najbardziej wyrafinowanych mruczków w sieci.

Elegancki Mini Elegancki Mini Źródło: Facebook

Od chwili pojawienia się w internecie sporo zmieniło się w życiu Maxa. Z powodu poważnej choroby stracił jedno oczko, ale pomimo tego zachował swój osobisty urok. Po drugie sympatyczny Max zyskał nowego przyjaciela o imieniu Mini, z którym uwielbia się bawić i spędzać każdą wolną chwilę. Oba mruczki można podziwiać na zdjęciach dostępnych na ich oficjalnym profilu w serwisie Instagram dostępnym pod adresem http://instagram.com/catinberlin. Oprócz eleganckich muszek, na niektórych fotkach koty noszą także krawaty, chusty i inne wyszukane dodatki. 

Źródło: Facebook

Opiekunowie mruczków prowadzą stronę internetową, poprzez którą można zamawiać kolekcje dodatków zaprezentowanych na zdjęciach przez koty. Jest ona dostępna pod adresem http://catinberlin.com/. Klienci mają do wyboru kilka kolekcji zaprojektowanych z okazji różnych świąt, a także mnóstwo pomysłowych i kolorowych wzorów idealnych na każdą okoliczność. Ceny poszczególnych produktów nie są wysokie, a dostawa na terenie Niemiec realizowana jest za darmo. Ponadto co pewien czas organizowane są różne promocje, a każdy towar dostarczany jest do klienta w eleganckim, stylowym pudełku.

Profil mruczków można polubić na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/catinberlin.

 

Źródło: Buzzfeed.com, CatInBerlin