Międzynarodowa Wystawa Kotów podbija Poznań

Już wkrótce w Poznaniu odbędzie się wielka wystawa kotów w Klubie Sportowym CITYZEN. Do stolicy Wielkopolski przyjedzie ponad 100 przedstawicieli różnych ras kotów, tych najczęściej spotykanych, ale też tych bardzo rzadkich. Zwierzaki walczyć będą o tytuły najpiękniejszych w swoich klasach, a także o nagrody Best of Best. Najbardziej widowiskową częścią Wystawy będzie konkurs Cat Agility, czyli pokonywanie torów przeszkód przez koty!

Źródło: Event Media Plus

Tegoroczna Wystawa odbędzie się 27 – 28 września w poznańskim Klubie Sportowym CITYZEN przy Drodze Dębińskiej. W ośmiu klasach będą oceniane koty w ciagu dwa dni przez sędziów na dwunastu ringach. Wśród arbitrów znaleźli się goście z zagranicy, a wśród nich Monika Dany z Austrii oraz Pascal Remy, Jean Marc Lagarde oraz Francoise Dubois z Francji, znani i cenieni przed hodowców sędziowie.

Organizatorzy z Klubu Kota X-Treme zachęcają do wspólnej zabawy, nadając Wystawie motyw przewodni – Dożynki. Wystawcy i ich podopieczni zaakcentują go ubiorem i wystrojem klatek. Bardzo widowiskową atrakcją będzie strefa kociego Agility. Jest to konkurs pokonywania toru przeszkód przez zwierzaki. W Polsce bardzo popularne wśród właścicieli psów, zdobywa z roku na rok coraz większe uznanie także wśród miłośników kotów. Podczas Wystawy każdy z kotów wraz z właścicielem będzie mógł spróbować swoich sił na torze. Natomiast w niedzielę chętni staną do konkursu Cat Agility. Dodatkowo będzie można podziwiać pokazy pokonywania przeszkód przez zagranicznego zwycięzcę tego typu konkursów.

Strefa Wystawców zapowiada się bardzo bogato. Liczne stoiska i sklepy z akcesoriami dla zwierzaków na pewno zainteresują wszystkich wielbicieli futrzaków. Nie zabraknie także strefy zabaw dla dzieci. Liczne konkursy, malowanie buziek i kocie atrakcje pozwolą także najmłodszym spędzić ciekawie czas.

Wydarzenie wzbogacą stoiska poznańskich Fundacji, które zaprezentują swoich podopiecznych w dwóch klasach. Dzięki Organizatorom w Wystawie mogą wystartować także koty, które na co dzień poszukują jeszcze swojego szczęśliwego domu.
 

Zapraszamy!

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Poznań, Klub Sportowy CITYZEN

ul. Droga Dębińska 10 c

27-28 września 2014

więcej na www.klubkota.pl