Krótki filmik z kocimi celebrytami podbija internet

Podobnie jak w przypadku ludzi, także w świecie zwierząt można znaleźć prawdziwych celebrytów. Wśród samych kotów łatwo wyróżnić co najmniej kilka mruczków doskonale rozpoznawalnych w wielu krajach na różnych kontynentach. Ostatnio znany amerykański producent karmy Purina Friskies nakręcił teledysk przedstawiający kocich celebrytów cieszących się z letniej pogody. Od momentu opublikowania, krótki film obejrzało już prawie milion internautów i większości z nich zdecydowanie przypadł do gustu.

Bohaterowie filmu Bohaterowie filmu Źródło: Facebook

Oprócz słynnego humorzastego kota z naburmuszoną miną Grumpy Cat, w filmie wystąpiła także kotka Nala, niewidomy mruczek Oskar, hipsterski Hamilton oraz Klaus. Sam film nosi tytuł „Grumpy Cat & Przyjaciele – Kocie Lato”. Każde jego obejrzenie jest równoznaczne z podarowaniem jednego posiłku bezdomnym mruczkom znajdującym się w amerykańskich schroniskach. Fundatorem karmy jest firma Purina Friskies, która wcześniej przy okazji podobnej akcji ufundowała 600 000 puszek z karmą dla kotów.
 

Na filmie „Grumpy Cat & Przyjaciele – Kocie Lato” każdy z kotów wesoło spędza czas na trawce obserwując ptaszki, wąchając kwiatki, bawiąc się wodą i biegając po ogródku. Z kolei po skończonej zabawie, mruczki z radością zasiadają do pysznego posiłku, aby zregenerować siły i uzupełnić utracone kalorie. Filmowi towarzyszy podkład dźwiękowy w postaci piosenki o kotach. Całość sprawia bardzo sympatyczne wrażenie. Każdemu miłośnikowi mruczków taki film powinien przypaść do gustu i poprawić nastrój.

 

Źródło: RollingStone, YouTube, PurinaFriskies