Kotka Lagerfelda udziela rad Kim Kardashian

Karl Lagerfeld to jeden z najbardziej znanych projektantów mody, dyrektor artystyczny słynnego domu mody Chanel, a zarazem wielki miłośników kotów. Jego pupilka skończy w sierpniu trzy lata i reprezentuje rasę birmańską. Kotka o imieniu Choupette trafiła do Lagerfelda w prezencie od znanego francuskiego modela Baptiste'a Giabiconiego. Oprócz posiadania profilu w popularnym serwisie internetowym Twitter, Choupette może pochwalić się także aktywnością w prasie poświęconej modzie. W jednym ze swoich ostatnich artykułów, udzieliła cennych rad amerykańskiej celebrytce Kim Kardashian.

Kotka Karla Lagerfelda o imieniu Choupette Kotka Karla Lagerfelda o imieniu Choupette Źródło: Facebook

Kilka dni temu odbył się ślub i wesele Kim Kardshian, która związała się ze słynnym raperem i producentem muzycznym Kaynem Westem. Uroczystość rozpoczęła się w Paryżu, skąd para młoda wraz z gośćmi udała się do Florencji. O ich planach wiadomo było dużo wcześniej. Pojawiło się zatem sporo spekulacji na temat strojów i samego przebiegu uroczystości.

Swoimi sugestiami z nowożeńcami podzieliła się także kotka Choupette, która zna stolicę Francji jak własną kieszeń. Birmańska piękność zasugerowała Kim i Kayne'owi wizytę w słynnej bazylice Sacré-Cœur. Zdaniem Choupette państwo młodzi powinni także odwiedzić różany ogród położony w sąsiedztwie pałacu Petit Trianon. Przed odlotem do Florencji, kotka proponuje jeszcze zakupy w luksusowym centrum handlowym Bonpoint oraz obiad w znakomitej restauracji Ferdi.

Kim Kardashian i Kayne West nie zabawili jednak w Paryżu zbyt długo. W Wersalu zaśpiewała dla nich co prawda Lana del Rey, a gości swoimi sztuczkami zabawiał słynny magik David Blaine. Niemniej główna część uroczystości weselnej odbyła się we włoskiej Florencji, gdzie kilkuset gości bawiło się do białego rana.

 

Źródło: http://uk.eonline.com, http://parade.condenast.com