Koci zespół rockowy koncertuje w Seattle

Miłośnicy mruczków mieszkający w Seattle mogą czuć się usatysfakcjonowani. W ich mieście wystąpi zespół rockowy, w którym w rolę muzyków wcieliły się koty. Oprócz dość nietypowego koncertu, widzowie będą mogli zobaczyć na scenie utalentowane mruczki z cyrkowej grupy Acro-Cats.

Koci zespół rockowy The Rock Cats Koci zespół rockowy The Rock Cats Źródło: Facebook

Mruczący członkowie grupy muzycznej The Rock Cats nie grają bynajmniej kociej muzyki. Podczas ich koncertów oprócz utworów rockowych, pojawiają się także kompozycje jazzowe oraz piosenki reprezentujące inne gatunki muzyczne. W rezultacie nawet najbardziej wybredni melomani mogą znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo widzów zabawiać będzie cyrkowa grupa Acro-Cats składająca się z tresowanych kotów, wykonujących różne skomplikowane układy choreograficzne, a nawet ewolucje w powietrzu. Występy kotów wzbudzają ogromne zainteresowanie, gdyż powszechnie uważa się je za zwierzęta wyjątkowo trudne do szkolenia. Tymczasem, jak się okazuje, pomimo tego, że lubią chodzić swoimi drogami, potrafią też zabawiać publiczność i nie odczuwają żadnej tremy podczas występów na scenie.
 

Obecnie w skład zespołu The Rock Cats wchodzi pięć kotów: Tuna, Dakota, Sookie, Nue i Fiji. Za nieoficjalnego lidera grupy uważana jest sympatyczna biała kotka o imieniu Tuna, która miała już okazję grywać w reklamach oraz występować w różnych programach w najpopularniejszych amerykańskich stacjach telewizyjnych. Szczegółowe informacje na temat pozostałych mruczków należących do Acro-Cats można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej grupy dostępnej pod adresem http://www.circuscats.com/.

 

Źródło: TheStranger.com, Facebook