Klapki a'la zwierzak

Jeżeli kiedyś zazdrościłeś swojemu kotu odcisków łap, które zostawia na piasku, teraz masz szansę na odreagowanie. Po spacerze w takich klapkach ludzie będą przekonani, że twoją trasą przechodziło prawdziwe zwierzę.

Źródło: www.kiko-kids.com

W zakupach przed letnim sezonem nie może zabraknąć odpowiedniego obuwia. Na plażę najlepsze będą oczywiście japonki.

Krocząc ścieżką kota
Dla tych, którzy w wakacje chcą się poczuć jak ulubiony czworonóg zdecydowanie najlepsze będą specjalne japonki z podeszwą… imitującą kocią łapę. Kiedy w takim obuwiu przejdziesz po piasku nikomu nie przyjdzie do głowy, że tą drogą mógł przechodzić człowiek. Producenci stanowczo dementują pogłoski, że tą specyficzną podeszwę zaprojektowali specjalnie dla uciekinierów z więzień i gangsterów napadających na banki, którzy w swoją zbrodnię postanowili wrobić niewinne kocury!

Źródło: www.kiko-kids.com
 Produkt niemal ekologiczny
Opisywane japonki są prawie, że ekologiczne. Podeszwę wykonano w całości z sosnowego drewna. Eko-wrażenie psuje jedynie gumka, która trzyma but na stopie.

Zwierzęce japonki zostały stworzone, przez prawdziwych Japończyków z firmy Kikko-kids. Dostępne są w czterech rozmiarach i tu niestety zaczyna się problem, bo specjalizujący się w produktach dla dzieci producent, najwyraźniej uważał, że taki gadżet nie zainteresuje dorosłych i tak, największy dostępny „klapek” mierzy zaledwie 22 centymetry długości i 11 centymetrów szerokości. Cena butów waha się od 20 do 25 euro.

Nie tylko kotem człowiek żyje
Na wypadek gdyby znudziły wam się koty, lub gdybyście z jakichś przyczyn postanowili zostawić na piasku odciski całego zwierzyńca, w sprzedaży dostępne są także cztery inne modele. Można wybierać między odciskami odnóży sowy, gekona, kota, małpy i dinozaura (zgadza się, chodzi o ślady rodem z „Parku Jurajskiego”!).