Kelly Osbourne chce adoptować psy Joan Rivers

Na początku września z Nowego Jorku nadeszła smutna wiadomość o śmierci legendarnej amerykańskiej aktorki Joan Rivers, która była także wielką miłośniczką czworonogów. Rivers pozostawiła cztery psy, którymi chce zaopiekować się córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów – Kelly Osbourne. Brytyjka prowadziła do niedawna z Amerykanką popularny program telewizyjny „Fashion Police”, a dodatkowo ma spore doświadczenie w opiece nad zwierzętami.  

Joan Rivers Joan Rivers Źródło: Wikipedia CC BY 2.0

Joan Rivers była właścicielką czterech czworonogów reprezentujących rasy: hawańczyk, chin japoński, Jack Russell terier oraz border collie. Po jej śmierci Kelly Osbourne zadeklarowała chęć adopcji wszystkich czterech psów. Nie wiadomo jednak, czy wyrazi zgodę na to córka Joan Rivers – Melissa. Jedna z osób przebywających na co dzień w pobliżu rodziny Rivers twierdzi, że tak naprawdę wszystko zależy od decyzji syna Melissy - Coopera. Jeśli chłopiec nie będzie chciał rozstać się ze zwierzakami, czworonogi pozostaną z rodziną Rivers. Amerykańskie media typują również na opiekunkę czworonogów wieloletnią asystentkę Joan Rivers - Jocelyn Pickett, która dysponuje dużym domem z ogrodem. Do tej pory psy znaczną część swojego życia spędzały w luksusowym apartamencie położonym w samym sercu nowojorskiej dzielnicy Upper East Side.

Joan Rivers oprócz roli w słynnych produkcjach filmowych zajmowała się także pisaniem oraz prowadzeniem programów telewizyjnych. Była aktywna zawodowo nawet w ostatnich latach swojego życia. Ponadto wspierała charytatywnie różne przedsięwzięcia, między innymi szkołę, w której przygotowuje się psy do roli przewodników osób niewidomych. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że czworonogi są jej wielką miłością.

 

Źródło: https://au.thehype.yahoo.com