Naburmuszony kot podbija rynek kawy

Naburmuszony kot (Grumpy Cat) robi w Stanach Zjednoczonych oszałamiającą karierę. Mruczek z charakterystycznym grymasem twarzy stał się gwiazdą na kontynencie amerykańskim. Niedawno do sprzedaży w tamtejszych sklepach trafiła kawa z jego wizerunkiem.

Źródło: www.drinkgrumpycat.com

 Grumppuccino to pyszna kawa dostępna w trzech smakach: klasycznym, waniliowym i mokka. Do jej produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości arabikę, a także holenderskie kakao i mleko. Dzięki temu kawa z wizerunkiem naburmuszonego kota smakuje wyśmienicie, a co więcej, jest dostępna w wygodnych butelkach, które można zabrać ze sobą bez obawy, że ich zawartość rozleje się na nasze rzeczy osobiste. Ceny kawy nie są zbyt wygórowane. Na stronie producenta można zamówić zestaw składający się z dwunastu butelek za niespełna czterdzieści dolarów, przy czym wysyłka na obszarze Stanów Zjednoczonych jest bezpłatna. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej dostępnej pod adresem http://www.drinkgrumpycat.com/

Źródło: www.drinkgrumpycat.com

Kawa to nie jedyny produkt wykorzystujący ogromną popularność naburmuszonego kota. W Stanach Zjednoczonych miłośnicy sławnego mruczka mogą także zaopatrzyć się w kubki, kartki okolicznościowe, podkładki pod mysz, torebki, znaczki, breloczki, koszulki, plakaty, karty do gry, a nawet etui na iPoda z wizerunkiem czworonoga, który tak naprawdę nazywa się Tardar Sauce. Co więcej, programiści stworzyli nawet specjalne aplikacje dla właścicieli iPhone'ów i iPadów, które zawierają zdjęcia naburmuszonego kota.

Ponadto, w amerykańskich księgarniach można nabyć książkę pod tytułem „Grumpy Cat: A Grumpy Book”. Z kolei słynni producenci filmowi zastanawiają się nad stworzeniem ekranizacji przygód i historii znanego i cieszącego się ogromną sympatią kota. Tak więc, przed naburmuszonym mruczkiem rysuje się świetlana przyszłość. Wątpliwe jednak, że pomimo tych sukcesów na twarzy kota pojawi się uśmiech, bo jego specyficznej urody zmienić się raczej nie da. Warto też dodać, że chociaż mruczki nie są kawoszami, to Grumpy bardzo lubi zjadać na deser ciasto kawowe. Osoby zainteresowane codziennym życiem tego nietypowego mruczka powinny odwiedzić jego oficjalny profil w serwisie społecznościowym Facebook dostępny pod adresem: 
https://www.facebook.com/TheOfficialGrumpyCat

 

Źródło: Catster