Julia Pietrucha szuka domu dla bezdomnego psa

Julia Pietrucha wraz ze swoim chłopakiem troszcząc się o psi los, zostali rodziną zastępczą dla Pesto. Teraz szukają dla niego nowego domu. Uroczy Pesto będzie wspaniałym i wiernym towarzyszem. 

Julia Pietrucha i Pesto Julia Pietrucha i Pesto Źródło: Julia Pietrucha Fb

Źródło: Julia Pietrucha Fb
Młoda polska aktorka, Julia Pietrucha, nie raz dała się poznać jako miłośniczka zwierząt. Co ciekawe, aktorka jest nią zarówno w swoim prywatnym życiu, jak i w serialu „Blondynka”, w którym wciela się w rolę sympatycznej pani weterynarz, która ma prawdziwego hopla na punkcie potrzebujących czworonogów.

Ostatnio aktorka zaangażowała się w pomoc uroczemu Pesto, który szuka nowego domu. Mieszkanie aktorki i jej chłopaka pełni rolę tymczasowego domu dla psa. Julia regularnie zamieszcza na swoim Facebooku informacje i zdjęcia Pesto, który prezentuje się równie uroczo jak jego tymczasowa właścicielka.

2-letni obdarzony niesamowitą urodą pies to prawdopodobnie mieszanka owczarka i husky – będzie więc idealny do domu z ogródkiem czy mieszkania, gdzie jest sporo dzieci i zabawy.

Julia na Facebooku zamieszcza zarówno zdjęcia psa, jak i informacje na temat możliwości jego adopcji. Jeśli więc planowaliście wzięcia psa ze schroniska, Pesto może okazać się idealnym towarzyszem. Wystarczy tylko skontaktować się z Julią za pośrednictwem Facebooka i wykazać, że będzie się idealnym opiekunem dla uroczego psiaka.