Joanna Krupa i "Misja Pies" - będziecie oglądać?

Sezon wiosenny nadchodzi a wraz z nim nowości w mediach. Dla miłośników zwierząt szczególnie dobrą wiadomością może być program, który poprowadzi Joanna Krupa – „Misja Pies”. Zagości on na antenie TVN już na początku marca.

Źródło: Fot. Instagram Joanna Krupa

Zwierzęce nowości

Program będzie skierowany zarówno do właścicieli psów, jak i do osób, które dopiero planują wzięcie futrzaka pod opiekę. Oprócz pomocy gwiazdy uczestnicy programu będą mogli liczyć także na wskazówki psiej behawiorystki. Pomoże ona rozwiązać problemy w zachowaniu czworonogów, z którymi ich właściciele nie potrafią już sobie poradzić sami.

Źródło: Fot. Instagram Joanna Krupa
 

Część programu skupi się też na szukaniu domów dla opuszczonych psów. Joanna Krupa będzie przemierzać schroniska, wraz z zainteresowanymi przygarnięciem zwierzaka ludźmi. Dopasowanie rodziny i psa może z pozoru wydawać się proste, okazuje się jednak, że jest wiele tematów godnych uwagi. Co więcej, nie każdy ma świadomość, jak wygląda przebieg tego typu procesu. Gwiazda chce wspierać w tym uczestników, ale też całym programem dawać przykład widzom.

Gwiazda z wielkim sercem

Joanna Krupa mówiła w wielu wywiadach, że „Misja Pies” to spełnienie jej marzeń. Znana jest bowiem z dużego zaangażowania w tematy związane z ochroną praw zwierząt. Sama jest właścicielką sześciu psiaków, a media często publikują jej zdjęcia podczas spacerów z pupilami [TUTAJ]. Od lat aktywnie wspiera schroniska, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Polsce. Regularnie dostarcza do nich karmę, czy też finansuje innego rodzaju pomoc. O jej charytatywnych działaniach na rzecz zwierząt zrobiło się głośno szczególnie dzięki kontrowersyjnej kampanii PETA, w której wystąpiła nago. Medialny szum zadziałał, a tematy zarówno przemocy wobec zwierząt, jak i noszenia naturalnych futer nabrały rozgłosu.

Gwiazda wydaje się więc być odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu. Program zapowiada duże emocje, wzruszenia, ale i merytoryczną pomoc w opiece nad czworonogami. Już jesteśmy ciekawi!

 

Źródło: tvn.pl

Foto: Instagram Joanna Krupa