JEDYNY TAKI FESTIWAL FILMOWY DLA PSÓW I KOTÓW!

Do tej pory w sieci mieliśmy okazję obejrzeć filmy wyreżyserowane przez amerykańskie psy i koty. Teraz na dużym ekranie możemy oglądać dzieła naszych rodzimych czworonogów: Mruczka, Tofika, Pysi czy Morusa. A wszystko zaczęło się w Międzyzdrojach…

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby nazwisk tak popularnych reżyserów jak Spielberg, Almodovar, Machulski czy Wajda, lecz pewnie niewielu z Was zapewne słyszało o superprodukcjach Mruczka, Tofika, Pysi czy Morusa. A przecież są to już prawdziwe gwiazdy kina, które pierwszy raz zaświeciły na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Dla wszystkich sympatyków czworonogów marka FRISKIES organizuje konkurs fotograficzny. Zwycięzcy otrzymują oryginalne nagrody – kamery video, dzięki którym czworonożni przyjaciele mogą nakręcić film ze swojej perspektywy! Nieprawdopodobne? A jednak możliwe!

Psy i koty towarzyszą nam na co dzień, wielu z nas nie wyobraża sobie bez nich życia. Nie dziwi więc fakt, że tak bardzo lubimy dzielić się wspólnymi zdjęciami. Ostatnia edycja tego typu konkursu przyciągnęła wielu amatorów psiej i kociej fotografii. Oryginalna nagroda, jaką była kamera video dostosowana do kręcenia filmów z perspektywy zwierzęcia, przełożyła się na ogromną liczbę niezwykle ciekawych, intrygujących, a przede wszystkim zabawnych filmów o świecie widzianym oczyma naszych ulubieńców.

Wszystkie te produkcje zostały zaprezentowane podczas festiwalu „FRISKIES. Rodzinne Kroniki Filmowe” na letnim festiwalu w Międzyzdrojach.

Okazuje się, że bardzo twórcze i inspirujące są filmy reżyserowane przez czworonożnych artystów, czego dowodem jest amerykańska superprodukcja przedstawiająca niezwykły dzień z życia kota, którą obejrzało ponad 1,7 miliona ludzi na całym świecie.

Polscy artyści nie chcą być gorsi, dlatego podczas ostatniego festiwalu w Międzyzdrojach owacji na stojąco dla naszych milusińskich reżyserów nie było końca!

Zobaczcie sami, jakie filmy nakręcili nasi czworonożni przyjaciele!