Jaki pies zwiększa szanse na podryw?

Czy podczas spaceru z psem jesteście zaczepiani przez niezliczone tabuny osobników przeciwnej płci? Nie? Czy to znaczy, że problem leży po waszej stronie, czy to może wina waszego czworonoga? Jak to dokładnie jest z rolą psów w relacjach damsko-męskich, sprawdził jeden z portali randkowych.

Źródło: Deviantart.net

  Z ankiet przeprowadzonych przez portal eDarling wynika, że nowe kontakty łatwiej nawiązują single, którzy mają psy niż ci, którzy szczekacza nie mają. Ponad 75% badanych uznało, że posiadanie psa ułatwia rozpoczęcie flirtu. Ale myli się ten, kto myśli, że każdy pies w równym stopniu zwiększa szanse na poznanie kogoś.

Single z psami na smyczy muszą mieć się na baczności. Potencjalni partnerzy oceniają nie tylko ich samych, ale również rasę towarzyszącego im czworonoga – czytamy na stronie serwisu. Szczególną uwagę zwrócono na właścicielki i właścicieli mopsów oraz bokserów.

Wierny z mopsem, ale seksowny z bokserem

Co takiego singielki z Internetu powiedziały o mężczyznach opiekujących się mopsem? Okazuje się, że mały pies nie podbuduje nam wizerunku samca alfa, ale może poprawić wizualną inteligencję, nie gorzej niż okulary. W oczach kobiet facet z mopsem jest wierny, ale mało seksowny.

Dużo lepsze wrażenie robią panowie z bokserami. Jeżeli wierzyć badaniom, to idąc przez ulicę z takim czworonogiem w oczach kobiet powinniśmy być nie tylko wierni i seksowni, ale na dodatek spełnieni zawodowo. To na pewno ogromna nagroda dla wszystkich, którym żywiołowość szczeniaków boksera spędzała sen z powiek.

Bystrość czy uroda?

A jak wygląda to z drugiej strony? Okazuje się, że towarzystwo mopsa u kobiety sprawia podobne wrażenie. Według badań portalu, samotni panowie najłatwiej zaufaliby kobietom z takim psem. Za to najbardziej seksowne są panie noszące na rękach chichuahuy. Ale miejcie się na baczności, drogie panie. Małe pieski, chociaż dodają wam seksapilu, to drastycznie obniżają wasze wstępne noty za intelekt. Zaledwie 20 % badanych przyznało, że panie z takimi słodziakami wyglądają na bystre osoby.

Co ciekawe również panom płeć piękna jakoś ładniej wygląda z bokserami. Najmniej szczęścia u singli mają pitbulle. Płeć przeciwna z tym charyzmatycznym czworonogiem nie przypadła do gustu ani mężczyznom, ani kobietom.