Jadła przez tydzień karmę dla psów i….

To się nazywa determinacja! Pewna oszczędna dziennikarka postanowiła nieco obniżyć swój budżet przeznaczony na jedzenie. W tym celu... zaczęła jeść karmę dla psów

Anna Kadet Anna Kadet Źródło: https://handaddy.files.wordpress.com

Tego jeszcze nie było! Dziennikarka Anne Kadet stosowała modną wśród gwiazd dietę paleo opierającą się na naśladowaniu stylu żywieniowego, jaki wiedli ludzie zanim przeszli do osiadłego trybu życia.

Dziewczyna starała się żyć według zasad łowców – chętnie spędzała czas na świeżym powietrzu, prowadziła aktywny tryb życia i jadła mało przetworzone produkty. Po pewnym czasie odkryła jednak, że dania przyrządzone przez nią według zaleceń paleo co prawda świetnie działają na jej organizm, ale są niestety bardzo drogie.

Reporterka znalazła jednak na to rozwiązanie – stwierdziła... że podobne wartości odżywcze da jej karma dla psów! Przez sześć dni jadła tylko ją! Jaki był efekt tego kulinarnego doświadczenia? Schudła kilogram, a jej poziom cukru się obniżył. I choć nie polecamy tego typu eksperymentów, trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie.