Husky lub amstaff w torbie? Nowa moda?

Nikogo nie dziwi już od dawna chihuahua, york czy nawet buldożek francuski noszony przez właścicielkę w torbie, ale takie widoki, jakie można ostatnio obserwować w nowojorskim metrze to jednak nowość! Czyżby zapanowała moda na noszenie w torbach nawet kilkudziesięciokilogramowych psów?

Nowojorskim metrem mogą podróżować tylko psy w torbie! Nowojorskim metrem mogą podróżować tylko psy w torbie! Źródło: internet

Nie, to wcale nie nowa moda, a dość smutna konieczność - dyrekcja nowojorskiego metra wprowadziła bowiem zakaz przewożenia nim zwierząt za wyjątkiem tych, które mieszczą się w torbie. W praktyce oznaczało to zakaz podróżowania metrem dla większości psów.

Źródło: internet
 

Ale ponieważ nie wprowadzono żadnych limitów wagowych, okazało się więc, że w odpowiednio dużej torbie czy plecaku mieści się niemal każdy pies! Nowojorczycy sprytnie obeszli przepis i teraz całkiem duże psy podróżują metrem za darmo w charakterze psich maskotek. Sądząc ze zdjęć wyglądają na całkiem zadowolone, bo nawet największe i najgroźniejsze brytany marzą w końcu o tym, aby znaleźć się na rękach u ukochanego właściciela!
Źródło: internet


źródło: http://justsomething.co/nyc-subway-bans-dogs-unless-fit-bag-new-yorkers-reacted

z pazurem butik zpazurem.pl z pazurem
z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem
z pazurem