Hit sieci! Wzruszająca przyjaźń szczeniaka i konia

Przyjaźń między psem i koniem? To możliwe - i to nie tylko w reklamie! Zobacz, jak wspólnie bawią się małe psy z dostojnymi końmi. Taka przyjaźń jest silniejsza niż wszystko.

Najlepsi przyjaciele Najlepsi przyjaciele Źródło: Budweiser - Puppy Love

Czy może być bardziej słodko? Znana marka piwa Budweiser, która słynie z świetnych spotów reklamowych, dodała ostatnio do swojej imponującej kolekcji reklam kolejny wyciskacz łez. Głównym bohaterem spotu „Puppy Love” jest szczeniak, biszkoptowy labrador, który zaprzyjaźnia się z dorosłym koniem. Słodki piesek, przebywający w ośrodku adopcyjnym, najbardziej lubi bawić się z dostojnym rumakiem i zrobi wszystko, by dorastać u jego boku. W finale reklamy konie otaczają samochód nowego właściciela, który chce zabrać psa do swojego domu, a labrador zostaje i dalej bawi się ze swoim przyjacielem ze stajni.
Z tyłu słyszymy piosenkę - „Let Her Go” zespołu Passenger, która idealnie wpisuje się w klimat reklamy. Tegoroczny spot to sequel wideo z zeszłego roku, w którym mogliśmy oglądać historię miłości i przywiązania konia Clydesdale do jego pierwszego opiekuna. Spoiwem łączącym oba filmiki jest postać hodowcy koni. Ale gdzie podziało się piwo? W obu krótkich reklamach głównym tematem jest przyjaźń, kojarzona z nazwą piwa - „Bud” w słowie „Budweiser”, czyli w języku angielskim – „kumpel”. Obie reklamy zostały wyprodukowane przez agencję Anomaly. Konie rasy Clydesdale, które wykorzystywane są w akcjach promujących piwną markę od ponad 80 lat. Tegoroczna reklama została przygotowana na finał festiwalu reklam Super Bowl 2014 w Nowym Jorku.  

Zobacz też, jak wyglądała pierwsza część reklamy z 2013 roku:Okazuje się, że przyjaźń między psem i koniem wcale nie jest wymysłem reklamodawców. Zobacz autentyczny, niewyreżyserowany filmik. Urocze!