Grumpy Cat odwiedził redakcję Vogue

Vogue to jedno z najbardziej znanych i prestiżowych czasopism poświęconych modzie, które ukazuje się od 1892 roku. Jego nowojorską redakcję odwiedził niedawno słynny Grumpy Cat. Naburmuszony kot miał dzięki temu okazję poznać najbardziej znane osobistości świata mediów i mody.

Grumpy Cat gościem w redakcji Vogue Grumpy Cat gościem w redakcji Vogue Źródło: Grumpy Cat Twitter

Jeden z najsłynniejszych mruczków na świecie, który zyskał sławę dzięki charakterystycznym zdjęciom w internecie, nazywa się w rzeczywistości Tardar Sauce i mieszka na co dzień w amerykańskim stanie Arizona. Właśnie w Austin dziennikarze magazynu Vogue spotkali się z nim po raz pierwszy. Kot zrobił na nich bardzo duże wrażenie. Dlatego postanowili zaprosić go do swojej redakcji przy okazji pobytu w Nowym Jorku. Grumpy Cat odwiedził miasto, gdyż uroczyście świętował w nim swoje drugie urodziny. Na szczęście słynny mruczek dobrze znosi długie podróże. Zazwyczaj po prostu je przesypia, ale nie odczuwa lęku przed nowymi miejscami i nie cierpi na chorobę lokomocyjną. Fotorelację z pobytu naburmuszonego kota w słynnym czasopiśmie można obejrzeć na oficjalnym profilu Vogue w serwisie społecznościowym Instagram pod adresem http://instagram.com/voguemagazine. Obecność mruczka w redakcji prestiżowego magazynu nie powinna nikogo dziwić, wszak wielu słynnych kreatorów mody jak na przykład Karl Lagerfeld, uwielbia koty i opiekuje się nimi na co dzień.

Wszystkie osoby zainteresowane codziennym życiem Grumpy Cat powinny odwiedzić jego sieciową wizytówkę http://www.grumpycats.com/. Na stronie znajduje się także odnośnik do sklepu, w którym można zakupić różne produkty związane z mruczkiem, takie jak między innymi: książka, kalendarz, kubki, ubrania, a nawet mrożoną kawę Grumppuccino.

 

Źródło: The Telegraph