Dzieciaki i zwierzaki w przepięknej sesji zdjęciowej

Halloween za pasem, a ty nie masz jeszcze pomysłu na przebranie? Z pomocą przychodzi kreatywna mama z artystyczną duszą. Lindsey Bonnice stworzyła serię zdjęć, na których pozują jej dzieci wraz z ukochanymi zwierzakami. Wszyscy są w oryginalnych kostiumach. Uśmiech gwarantowany!

Źródło: Fot. livesweetphotography Instagram

Fotki z radością w tle

Zbiór zdjęć pojawił się na Instagramie livesweetphotography. Mama trójki maluchów postanowiła stworzyć zabawne fotografie, które wchodzą w skład serii zatytułowanej #sweetfluffdressup. Widać na nich, że zarówno maluchy, jak i ich pupile znakomicie się bawią.

Jest to fantastyczny przykład nie tylko na niekonwencjonalne podejście do fotografii, czy też pomysłowe przebrania na zbliżające się święto duchów. Nas ujęła przede wszystkim nić porozumienia łącząca zwierzaki i ich małych przyjaciół. Zdjęcia pokazują zarówno poczucie bezpieczeństwa, dużą frajdę, jak i swobodę w kontakcie. Relacja godna pozazdroszczenia!

Jest potencjał

Warto jednak zaznaczyć, że przebrania dla zwierzaków stają się coraz bardziej popularną formą wciągania futrzaków w halloween'ową zabawę. W Stanach Zjednoczonych właściciele zwierząt wydawać mogli nawet 330 milionów dolarów na kostiumy dla nich, jak pisaliśmy w naszym serwisie. Ciekawe czy ich własna charakteryzacja była równie dopracowana?

W prezentowanych na Instagramie zdjęciach nie chodzi na szczęście o wielkie fajerwerki, ale przede wszystkim o uśmiech. A tego po obejrzeniu tych fotek, nie zabraknie.

 

Źródło: Instagram livesweetphotography