Czworonożne piękności na paryskim wybiegu!

Źródło: Fot. Screen du chiens et du chats/ SUP VETO Paris: Devenez Assistant Vétérinaire

Jednym z mocnych punktów tej wystawy jest obecność różnych instytucji i organizacji, które powstały z troski o życie, zdrowie i godne traktowanie zwierząt. W salonie pojawiły się organizacje walczące o prawa zwierząt, takie jak Association Stéphane Lamart czy SOS Chihuahua, które poprzez różne akcje i inicjatywy stają codziennie w obronie porzuconych lub maltretowanych zwierząt. Na tym nie koniec. Podczas wystawy można było porozmawiać z przedstawicielami stowarzyszenia Association Handi'cats, które zajmuje się opuszczonymi, niepełnosprawnymi i chorymi kotami, oraz dowiedzieć się więcej na temat adopcji takiego skrzywdzonego czworonoga. W wydarzeniu wziął również udział Club Oscar, który zrzesza osoby często podróżujące w towarzystwie swoich zwierzaków.

Szczęśliwi właściciele czworonogów mieli także doskonałą okazję nabyć prezenty dla swoich pupili w okazjonalnych cenach. Na wystawie pojawiły się stoiska bogate w koci i psi asortyment, gdzie można było zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, kupić najnowsze środki pielęgnacyjne, a także z fachową pomocą dobrać odpowiednie suplementy diety dla czworonoga.

Podczas dwudniowej imprezy, dedykowanej psim i kocim pięknościom, nie zabrakło również animacji i konkursów angażujących małych i dużych uczestników wydarzenia. Bohaterem głównym tradycyjnie był Scooby-Doo - ulubieniec dzieci z popularnej serii animowanych filmów.

Wystawa przyciągnęła szeroką publikę i tak naprawdę każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Liczyli się nie tylko wygrani i ich trofea, ale możliwość przebywania w tym jakże doborowym, pięknym i sympatycznym czworonożnym towarzystwie.

 

Źródło:salonchienschats.com

1 2