Cudowne! W tym schronisku nie było psów!

W większości schronisk dla zwierząt sytuacja jest podobna – są przepełnione, niedoinwestowane i często niestety zadłużone. Okazuje się jednak, że są na świecie takie przytuliska dla pupili, którym wiedzie się naprawdę doskonale

Schronisko w Petaluma Schronisko w Petaluma Źródło: Facebook

Schronisko w w Petaluma, w Kalifornii, to właśnie jedno z takich magicznych miejsc, które może pochwalić się naprawdę ogromnym sukcesem – wszystkie psy pochodzące z niego znalazły prawdziwy dom! Na oficjalnym Facebooku pojawiła się radosna nowina:  

-  W naszych boksach nie ma dziś żadnego psa i to jest prawdziwy powód do dumy. Jest jeszcze Kitty, który będzie w naszym biurze szkolenia psów wylegiwał się na wielu legowiskach. Może się też bawić czterystoma zabawkami. Jedziemy właśnie po kilka uratowanych szczeniaków, które przywieziemy do schroniska. A tymczasem jesteśmy wniebowzięci!

Sytuacja była niestety tylko chwilowa, gdyż potrzebujących psów nie brakuje i puste boksy napełniły się ponownie. Miejmy jednak nadzieję, że szybko znajdą prawdziwe, kochające domy. Tak samo jak wszystkie inne psy skazane dziś na samotność!