Choupette - ulubienica Karla Lagerferda

Choupette szybko stała się ulubienicą guru świata mody, Karla Lagerferda. Co więcej, za sprawą swego właściciela z dumnie podniesionym puszystym ogonem wkroczyła na modowe salony i zyskała status kociej celebrytki. To, bez wątpienia, najbardziej rozpieszczona, luksusowa kotka świata!

 A wszystkiemu winna miłość od pierwszego wejrzenia, którą projektant zapałał do urokliwej kotki, a która była podopieczną jego przyjaciela. W ramach przyjacielskiej przysługi projektant otoczył kotkę troskliwą opieką przez dwa tygodnie, a potem trudno było im się już rozstać. Szczególnie, że Choupette stała się towarzyszką do wszystkiego, nawet posiłków przy jednym stole. Oczywiście, podawanych w pięknej, porcelanowej zastawie francuskiej marki – Goyard.

Trudno się dziwić zatem, że kotka traktowana jest jak prawdziwa królowa. Choupette przy swoim właścicielu wiedzie naprawdę luksusowe życie. O jej śnieżnobiałe futerko dba sztab specjalistów: od fryzjera, przez manikiurzystkę, a na kucharzu kończąc. Co więcej, by delikatne kocie ciałko nie odczuwało przypadkiem skutków spania na złym posłaniu, Lagerferd podarował Choupette specjalnie zaprojektowaną poduszkę. Błogi sen ma zapewniony.

Jak na celebrytkę przystało, Choupette nie stroni przed mediami i opinią publiczną. Wiernie towarzyszy swojemu właścicielowi na pokazach mody i wszelkich eventach, na których nie wypada nie być. Miała już sesje zdjęciowe do czasopism V i Harper's Bazaar. Posiada też swoje konto na Facebooku i Twitterze, a nawet prowadzi pamiętnik. Oczywiście, nie osobiście. Od tego też ma swoich ludzi, którzy w jej imieniu (a raczej Lagerferda) publikują to, co powinien ujrzeć świat. Zważywszy na to, że Choupette ma dopiero rok, z pewnością jeszcze wielokrotnie o niej usłyszymy.