Cadillac wśród kuwet

Jaka powinna być kocia kuweta? Po pierwsze praktyczna i wygodna. A po drugie ładna, żeby nie straszyła w korytarzu czy łazience. Oto najmodniejszy design sezonu!

Kuweta jak Cadillac - modny design plus luksusowe wnętrze. Kuweta jak Cadillac - modny design plus luksusowe wnętrze. Źródło: ©Kitty A Go Go

Źródło: ©Kitty A Go Go
Kitty a Go Go łączy obie te cechy, a nawet więcej, bo rozwiązania zastosowane w tej kuwecie nie występują chyba nigdzie indziej, a wygląd nie tylko nie straszy, ale wręcz zdobi. Kuwety - na salony!
Pierwsza rzecz to wysuwana szuflada na żwirek. Nie trzeba rozmontowywać całej kuwety, żeby uprzątnąć kocią toaletę.

Druga: coś w rodzaju grabi, którymi szybko, wstępnie wyjmiemy największe bryłki. To czego się nie uda wyjąć - można tradycyjnie wyłowić łopatką zawieszoną na tylnej ścianie kuwety (wreszcie nie ginie i nie leży na dachu kuwety).

Dzikie wzory dla niegrzecznych kociaków? Źródło: ©Kitty A Go Go
Pozostałe cechy występują też w innych kuwetach, czyli systemy wentylacji, drzwiczki, wygodne rączki do przenoszenia czy łatwy do czyszczenia plastik.

Cechą wyróżniającą Kitty a Go Go jest design. Czarna, wyglądająca jak lakierowana kuweta nadaje się do eleganckich i nowoczesnych wnętrz. Biała w czarne kropki lub w leopardzie cętki to propozycja dla osób lubiących wzornictwo z lekkim przymrużeniem oka.
Niestety wyróżniająca jest też jak na razie cena: $99.

http://www.kittyagogo.com/