Bing & Walter - ich fotki podbijają Instagram!

Kolejne psie gwiazdy podbijają media społecznościowe. Bing&Walter to futrzaki, których zdjęcia chwytają za serce, rozśmieszają i pobudzają wyobraźnię. A trzeba przyznać – są wyjątkowo „twarzowi”.

Źródło: instagram.com/bingandwalter

Psiaki-cudaki

Instagramowe konto psów śledzi już ponad 30 tys. użytkowników z całego świata. Zdjęcia czworonogów dodawane są niemal codziennie. Najczęściej są to fotki Waltera, którego mina i uzębienie szybko wprawiają obserwatorów w dobry nastrój.

„Jaka rozkoszna mała buźka!”

„Nawet jeśli jest zmęczony, wygląda wspaniale!”

„Najwspanialsze stworzenie na całej planecie!”

To tylko niektóre z komentarzy pojawiających się pod postami Bing&Walter. Są wśród nich zarówno stali fani, jak i zachwyceni nietuzinkowymi ujęciami Internetowi poszukiwacze psich inspiracji.

Zwierzęce gwiazdy w sieci

Jest to kolejne cudne psie konto na Instagramie, które warto obserwować. Pisaliśmy niedawno w naszym serwisie o innym psiaku wzbudzającym równie silne, pozytywne emocje. Pugloulou to dwuletni mops z niemal 70-cio tysięczną liczbą fanów na swoim koncie.

Jeśli zaś mniej interesują cię psiaki, a jesteś wielkim miłośnikiem kotów, przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie: „10 kocich gwiazd, które podbiły sieć - znasz je?”. Zobacz, a nie pożałujesz! W końcu udowodniono naukowo, że oglądanie zdjęć zwierzaków w sieci poprawia humor i podwyższa nastrój. W sam raz na jesienną słotę!

Źródło: Bing&Walter Instagram