Bezpłatna wiosenna sterylizacja 2017 cz. I

Jak co roku w marcu ruszają akcje sterylizacji zwierząt, zarówno domowych, jak i tych wolno żyjących. Niektóre miejscowości oferują bezpłatne zabiegi lub dopłaty dla chętnych. Zebraliśmy dla Was informacje o takich miejscach.


Źródło: Shutterstock

Miejscowości od A do N:

Bydgoszcz

Sterylizacja wolno żyjących kotek zacznie się w maju 2017 r. Również osoby w trudnej sytuacji materialnej będą mogły wysterylizować domowe suczki. Skierowania na  zabiegi można odbierać w czasie dyżurów Animals Towarzystwa Pomocy Zwierzętom w każdy czwartek przy ul. Sielanka 8A , w godzinach od 11.00 do 13.00. 

Daleszyce

Zapisy na bezpłatną sterylizację psów i kotów domowych: Urząd Miasta i Gminy Daleszyce, Pl. Staszica 9, Daleszyce, tel. 41 317 16 94 w. 111.

Giżycko

Pod koniec lutego Urzędzie Miejskim (pok. 110) będą wydawane kartki na darmową sterylizację i kastrację kotów.

 

Gorzów Wielkopolski

Darmowe sterylizacje kotów wolno żyjących, w gabinecie przy ul. Okólnej. Skierowania na darmowe sterylizacje wydają wszystkie fundacje i towarzystwa w mieście.

 

Katowice

Fundacja For Animals, od 1 lutego do wyczerpania środków.

Informacje i zapisy pod numerem: 668 400 510

 

Kielce

Urząd Miasta wydaje talony na sterylizację zwierząt. Liczba talonów jest ograniczona. Można je odebrać m.in. w Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami.

 

Krotoszyn

Akcja sterylizacji kotów wolno żyjących organizowana jest przez Związek Międzygminny „Eko Siódemka” (gm. Krotoszyn, Sulmierzyce, Zduny, Kobylin, Cieszków).

Informacje i zapisy pod numerem: 604757177 lub 660662171.

 

Legnica

Tylko koty wolno żyjące, podwórkowe - w Przychodni Weterynaryjnej "Arka". Dofinansowanie do wyczerpania środków.

 

Nowa Słupia

W gabinecie “Psia kość” można wysterylizować za darmo psy i koty. Wszystkie zwierzęta zostaną za darmo zachipowane i wprowadzone do bazy.

Informacje i zapisy pod numerem:  41 31-77-024 lub tel. kom. 606 296 831 (godz. 9.00 – 13.00).


Jeśli chcesz skorzystać z dopłat lub darmowej sterylizacji, możesz uzyskać informacje w urzędzie gminy Twojej miejscowości, lokalnym oddziale Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami lub w lokalnie działającej fundacji czy stowarzyszeniu.

Sterylizację po obniżonych kosztach wykonują też gabinety weterynaryjne w ramach "Akcji Sterylizacji". 

Miejscowości od O do Z - znajdziesz TU.

Rekomendowane produkty:

Źródło: butik.zpazurem.pl
 
Źródło: www.butik.zpazurem.pl