Adoptuj! Nie wydawaj pieniędzy na miłość!

Ile w rzeczywistości są warte cztery złote? Co można za nie kupić lub zrobić? Okazuje się, że czterysta groszy wystarcza, by zorganizować najtańszą na świecie kampanię społeczną. Kasia Pisarska, miłośniczka psów i dalekich podróży, udowodniła, że wystarczą dobre chęci, by zmieniać świat na lepsze.

Kasia przekonuje, że zwierzaki trzeba adoptować, a nie kupować. Polka, aby zarazić cały świat tą ideą, postanowiła wysłać w świat rzecznika tego pomysłu – pluszowego psa Pockera. On – tak samo jak prawdziwe psy Kasi – został przez nią adoptowany (za 4 złote) – tyle że nie ze schroniska, ale z second-handu. Akcja służy również edukacji społeczeństwa o odpowiedzialności przy decydowaniu się na posiadanie zwierząt.

Pockera można adoptować na co najmniej jeden dzień, a maksymalnie na dziesięć dni. Pluszowy psiak jest przekazywany tylko z rąk do rąk, nie można go wysłać pocztą czy kurierem – i nie może podróżować w walizce. Codziennie adoptowanym pluszakiem trzeba pochwalić się na Facebooku i co najmniej jednej osobie opowiedzieć o akcji "Adopt! don't spend money for love”. 

Pocker zwiedził już cały świat. Co zrobić, żeby odwiedził też Ciebie? Należy śledzić jego podróże na Facebooku i jak tylko będzie w Twojej okolicy, to dać znać na jego profilu, że chcesz zaopiekować się czworonogiem. A potem traktuj go jak najlepszego przyjaciela i przekaż dalej! Galerię z jego podróży możecie obejrzeć na Facebooku.