7 upominków na walentynki dla miłośników kotów

Jeśli Twój ukochany człowiek oprócz Ciebie, uwielbia też koty, to mamy dla Ciebie propozycje upominków na zbliżające się walentynki. Siedem pomysłów, zgodnie z magiczną kocią liczbą.


Źródło: www.unsplash.com

Kolczyki złoto-czarne kotki
Kolczyki kotki ZuDesign Minimalistyczne w formie, ale zadziorne i ciekawe - takie są ceramiczne kotki ze złoconymi uszkami. Także srebrne sztyfty pokryte są 24-karatowym złotem.
Kupisz je w butiku ZuDesign:

https://pl.dawanda.com/product/111154223-zloto-czarne-eleganckie-kolczyki-kotki

Naszyjnik z kotem Origami

Źródło: artis

Geometryczny, delikatny wisiorek z kotem to wdzięczny i modny dodatek do każdej stylizacji. Diamentowany łańcuszek ma długość 45 cm. Naszyjnik znajdziesz tu:

https://pl.dawanda.com/product/120913551-naszyjnik-celebrytka-origami-kot-kotek-srebro-925


Poduszka haftowana z kotem

Poduszka Cat Daily Źródło: Dawanda
To upominek uniwersalny, poducha dla każdego piecucha. Najbardziej jednak docenią ją fani Gwiezdnych Wojen, popatrzcie tylko na to inspirujące hasło! Poduszkę zamówisz tu:

http://dailycat.pl/wszystkie_koty_daily_cat/poduszka_daily_cat

Bransoletka z kocią łapką

Bransoletka kocia łapka Źródło: Etsy
Ta skórzana bransoletka może ozdobić rękę zarówno damską, jak i męską. Jest personalizowana - do wyboru jest 14 kolorów skóry i 7 rozmiarów. 

Kubek Miau z kotem

kubek miau Źródło:
Miau, kocham Cię… Na tym pojemnym (aż 400 ml) kubku możesz złożyć krótkie wyznanie swojej drugiej połówce. Ilustracja i napis będą tak trwałe, jak wasze uczucia, bo są wypalane i praktycznie niezniszczalne. 

 

Torba materiałowa z kotem

Torba Gaul kot Źródło: Gaul Design
Wygodna, pojemna torba, zapinana na napę powstała w pracowni absolwentki łódzkiej ASP. Znajdziesz ją w naszym butiku Zpazurem w różnych wzorach i kolorystyce:

http://www.butik.zpazurem.pl/kategoria/dla-milosnikow/torba-na-nape

Minimalistyczne kotki

Minimalistyczne kotki Źródło: Etsy
Kot obserwator, ani zaskoczony, ani zachwycony - taką minę mają te kociaki. Niewielkie srebrne sztyfty spodobają się osobie kochającej oprócz kotów, również minimalizm.