6 największych psich gwiazd Instagrama

O Instagramie mówi się, że to taki “obrazkowy Twitter”. Idealnie więc nadaje się, żeby opisywać życie zwierzaków. Poznajcie psie gwiazdy mediów społecznościowych - mają niekiedy liczniejszych fanów niż celebryci, a ich zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów! Jeśli jeszcze nie macie konta na "Insta", to świetna okazja, by je założyć :)

Źródło: Photodisc/Thinkstock

Secret - owczarek australijski

Ta suczka aussie to prawdziwa artystka: tańczy, gra na instrumentach, rysuje i ćwiczy jogę ze swoją panią. Potrafi też pomóc w domowych porządkach ;)
Secret owczarek australijski aussie

Zdj. my_aussie_gal


Tuna - chiweenie


Ten pocieszny psiak z krzywym zgryzem to przedstawiciel hybrydy - chihuahy i jamnika. Naprawdę topi serca i to aż u 1,8 milionowi obserwujących!

Tuna chiweenie

Z
dj. tunameltsmyheart


Marutaro - shiba inu

Ten mieszkaniec Japonii to wypisz-wymaluj pieseł, którego pewnie kojarzycie z memów. Jest uśmiechnięty i nieco "puszysty". Prawdziwy gwiazdor, bo ma aż 2,5 miliona followersów.

Marutaro shiba inu

Zdj. marutaro


Dean - basset

Z pozoru wyglądający na smutasa długouch z Kanady nigdy się nie nudzi. Prowadzi ciekawe życie, które możecie śledzić na jego profilu

Dean basset

Zdj. deanthebasset


Envy, Zain, i Trek - owczarki border collie

Dwa adopciaki, które lubią się przytulać, zyskały ostatnio nowego braciszka. Są pocieszne :)

Envy, Zain, i Trek

 Zdj. kelly_bove

Lil Rufio - pomsky

Mały wilczek mówi o sobie "nie jestem przy kości, jestem po prostu malutkim husky!". Pomsky to hybryda szpica pomeranian i husky'ego. Ma różowy, łaciaty nosek i wygląda na wiecznie zadziwionego.

Lil Rufio pomsky
Zdj. lil_rufio