100 lat Reks! Urodzinowe przyjęcie dla psa

Wszystkie istotnymi dwu jak i czworonożne uwielbiają przyjęcia! Czy można wyobrazić sobie milej spędzony wieczór niż posiedzenie w gronie przyjaciół? Zwłaszcza jeśli podniosła atmosfera podkreślona jest starannym wyglądem gości, smacznymi potrawami i wpadającymi w oko dodatkami. Prawdziwi imprezowicze wiedzą, że nie tylko swoje urodziny, ale i rocznica przyjścia na świat szczekającego milusińskiego może stanowić świetny pretekst do wspólnej zabawy!

Psie urodziny. Psie urodziny. Źródło: Shutterstock

Nikogo nie powinien dziwić szał wokół ubraniowej otoczki urodzinowej imprezy. Skoro człowiek wydaje krocie na nowy strój dla siebie, spędzając całe dnie na wyborze najbardziej odpowiedniej kreacji, to dlaczego nie zainwestować w rozczulający wygląd urodzinowego pupila?

Oferta skierowana do psich jubilatów i ich gości powala ilością i różnorodnością.

Podstawę wyglądu stanowi oczywiście starannie dobrany strój. Psie panny otrzymać mogą kreację na miarę księżniczki. Każdy z zaproszonych gości komplementować będzie zwiewną, pełną kokardek i wstążeczek sukienkę, z wyszytym na plecach napisem „Urodzinowa dziewczynka”. Wielbiciele odrobiny szaleństwa pójść mogą krok dalej, kupując dla suni kolorowe tutu, rodem z przedstawienia baletowego czy suknię balową z wyhaftowanym wiekiem królewny. Osoby preferujące bardziej stonowane stroje wybrać mogą zwykłe psie koszulki, uzupełnione o stosowne wyszycia.

Urodzinowa czapka to podstawa

Nie ma chyba urodzinowego przyjęcia, które mogłoby odbyć się bez stosownego nakrycia głowy. Urodzinowe czapki przybierają zazwyczaj kształt papierowego stożka. W psich wersjach upiększone są dodatkowym puszkiem na czubku, wstążeczkami, brokatem i oczywiście okolicznościowym napisem. Dzięki elastycznej, szerokiej gumce czapeczka utrzyma się na głowie pupila przynajmniej przez kilka pamiątkowych zdjęć.

Nie zapominajmy, że zarówno strój, czapka jak i cały wystrój posiadać mogą nasz ulubiony kolor dominujący lub pewien wzór, powtarzający się we wszystkim elementach. Bogata oferta pozwala nam na sprawne dobranie wszelkich elementów np. z przeważającym różem, zielenią czy powtarzającym się motywem serduszek.

Źródło: fot. Tomasz Mońko, www.facebook.com/tomasz.monko

Wystrój także ważny

Nie tylko wygląd gości i gospodarzy, ale także i pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie wpływa na niecodzienny charakter spotkania. Urodzinowe wyposażenie stanowi odbicie elementów znanych z przyjęć ludzkich, zazwyczaj dziecięcych. Stosowane są więc wszelkiego rodzaju baloniki, wstążki, serpentyny, ale i transparenty z imieniem i wiekiem pupila. Wszystko oczywiście ozdobione psimi motywami.

Poczęstunek dla szczekających gości

Czym byłoby prawdziwe przyjęcie bez łakoci i smakołyków. Nie musi być ich wiele, ale powinny robić wrażenie staranie dobranych do naszych najmilszych gości. Psy oczywiście nie powinny dostawać niezdrowych potraw, goszczących na stołach dwunożnych biesiadników. Najlepiej poprosić gości o wcześniejsze nakarmienie psów, aby głodne nie poczuły względem siebie agresji. Gdy pierwszy głód zostanie spokojnie zaspokojony w domu, z przyjemnością przekąszą one zaproponowane przez nas smakołyki.

Producenci wyręczają organizatorów imprezy także i w tej kwestii. Możliwe jest zamówienie całego zestawu psich łakoci, nie tylko smacznych, zdrowych, ale i prezentujących się idealnie, dzięki urodzinowej formie. Podobne zestawy smakołyków, ozdobione i elegancko zapakowane, przeznaczone są na prezent dla jubilata. W końcu psi gospodarz dostać musi zgodnie z tradycją miły upominek od każdej zaproszonej osoby.

Właściciele nie powinni zapomnieć o kluczowym elemencie urodzinowego przyjęcia – wspaniałym torcie dla jubilata! Niewskazany jest oczywiście cukierniczy wyrób pełen bitej śmietany, czekolady i słodyczy, lecz przygotowany specjalnie dla psa odpowiednik. Smakołyki dostępne są już gotowe - wystarczy rozpakować i podać ulubieńcowi wraz z najlepszymi życzeniami urodzinowymi.